Вибираємо клавіатуру пк з розумом: як комфортно працювати на ПК

15 октября 2017 - Johhhhh

Вибираючи для будинку або офісу комп'ютер, як правило, незаслужено мало уваги приділяється, такого гаджету як клавіатура пк, яка здатна істотно полегшити роботу з ПК і навіть прискорити темп діяльності.

Як вибрати клавіатуру для зручної роботи, веб-серфінгу та ігор

В магазинах представлена ​​велика кількість клавіатур всіляких форм, розмірів, кольорів і дуже легко в усьому цьому різноманітті загубитися. Виробники пропонують провідні та безпровідні гаджети, гнучкі та фіксованого форми, з підсвічуванням букв або з підставкою. Це тільки мала частина представлених видів. Щоб не розмінюватися на дрібні непотрібні деталі, пропонуємо розібратися, на що потрібно звернути увагу, щоб грамотно вибрати і купити клавіатуру.  

Купити клавіатуру з наворотами або звичайна нітрохи не гірше?

Як вже відомо, клавіатури бувають провідні та безпровідні. Автономні гаджети діляться на: підключаються до комп'ютера за допомогою радіочастоти або bluetooth. Радіочастота має більший радіус дії, а блютуз-підключення дозволить відійти від ПК не більше ніж на 10 метрів.  

  1. Колір букв на клавіатурі. Якщо англійська і російський алфавіт будуть позначені різними кольорами, швидкість друкування і зручність набору букв буде на порядок вище, особливо у тих, хто тільки вчиться друкувати.
  2. Частота розташування клавіш. Густота кнопок на клавіатурі повинна бути достатньою для того, щоб для набору тексту пальці не тягнулися до клавіші. При цьому, якщо клавіші розташовані дуже близько, це може привести до того, що можна натиснути не на ту кнопку.
  3. Зручне натискання і звуковий ефект. Клавіша під пальцями повинна пружно пружинити, що не заїдати і не бовтатися під пальцями. Щоб комфортно працювати з клавіатурою, вибирайте не тугі кнопки, тоді пальці будуть втомлюватися набагато менше. Звуки від натискання на клавіші не мають функціонального значення, проте гучне клацання може відволікати від роботи інших людей.
  4. Розташування блоку з цифрами. Набагато зручніше, коли цифровий блок розташовується окремо від літерного і навігаційного.
  5. Наявність функціональних кнопок. Кнопки Включення, Виключення і Сплячого режиму дають можливість вимкнути комп'ютер одним дотиком. З іншого боку, якщо ці клавіші розташовані близько від літерного блоку, висока ймовірність, що замість набору літери в документі ви просто вимкніть комп'ютер.
  6. Розміри клавіатури. На стандартну клавіатуру ціна не буде сильно відрізнятися від нетипових моделей, якщо вона виготовлена ​​з якісного матеріалу з зручними кнопками. При цьому звичайна клавіатура підійде більшості користувачів для виконання рутинних дій. Габаритна модель буде займати багато місця на столі, заважати роботі з мишкою і розміщення документів. На маленькій клавіатурі досить складно швидко надрукувати текст, багато часу йде на точне натискання потрібної клавіші.

Рекомендуємо також звернути увагу на такі параметри, як висота кнопок, підсвічування клавіатури і матеріал клавіш. Ці характеристики також можуть істотно вплинути на те, наскільки комфортно буде друкувати.

Комментарии (0)
Добавить комментарий