«Столичний регіон» - найважливіші та найцікавіші події

28 сентября 2018 - Johhhhh

Слідкуючи за розмаїттям оточуючих нас подій, ми втрачаємо одночасно дійсно те, що допомогло б нам вчасно не допустити якоїсь неприємної ситуації, чи не гаяти часу на пошук рекомендацій по вибору сімейного лікаря та інших побутових справ. Маючи б таке місце, де були б зосереджені вибрані и важливі новини окремого регіону, ми б колосально заощаджували свій час и зберегли свій мозок від виру непотрібних даних.

Саме з думкою про це і був створений наш сайт. Не дивлячись на відносно коротке життя він вже вирізняється самобутністю своїх текстів та значним охопленням всіх міст та сіл Київської області, що дійсно виправдовує та підтверджує свою назву – «Столичний регіон». Відсутність зайвої, хоча очевидно «клікабельної» інформації привертає до себе читачів і радує наявністю тільки тих новин, що стосуються нашого краю та його мешканців.

Портал розроблений таким чином, щоб максимально спростити пошук необхідної інформації чи конкретної статті трьома способами:

· за допомогою рубрик сайту, а саме: «Влада і громада», «Люди», «Господарство», «Здоров’я і спорт», «Культура і освіта»;

· фільтруванням інформації по окремо вибраному населеному пункту у розділі «Міста»;

· за допомогою кнопки «Пошук», по заданим ключовим словам чи фразам.

Це значно економить та полегшує задачу читача, таким чином, відокремлюючи непотрібні йому статті. Як веб так і мобільна версія сайту дуже природна, тому складностей в користуванні виникнути не може. Новини публікуються максимально оперативно і чітко, інформація подається якомога відсторонено, без непотрібних подробиць. Також вона неодноразово перевіряється і завжди, при необхідності, супроводжується посиланнями чи відповідними цитатами.

Нашою гордістю як була так і залишається відкритість до спілкування з вами. Ми завжди раді конструктивній критиці, відгукам, коментарям чи можливо цікавинкам, що відбулися або відбудуться найближчим часом в нашому краї. Редактори порталу «Столичний регіон» обов’язково зв’яжуться з вами та опублікують на сайті надану вами інформацію, якщо вона відповідає правилам порталу та не містить неправдивих даних.

Освітлення подій Києва та Київської області робить нас впевненими в трансльованих даних і абсолютно точно не дає нам, навіть не усвідомлюючи, розпилятися і публікувати однотипні статті-копії. Ми цінуємо довіру кожного і надалі будемо працювати над створенням репутації незалежного видання. Будьте з нами, слідкуйте та беріть участь у стрімких змінах нашого регіону!

Джерело: Stolychno

Комментарии (0)
Добавить комментарий