«Агросем» - номер один серед аграрних дистриб’юторів України

18 октября 2018 - Johhhhh

Хоча в останні роки сільське господарство досить успішно розвивається, саме 2017 рік був визнаний посереднім. Це нормальне явище для сфери взагалі, проте саме даний випадок зв’язують з тим, що близько 27% усіх площ, що були засіяні зерном були оброблені фермерськими та особистими господарствами селян. Через те, що вони не мають ні техніки, ні спеціальних навичок у обробці землі, в результаті врожайність виходить завжди нижча. З думкою про це, близько десяти років тому ентузіасти створили «Агросем» компанію-дистриб’ютор насіння цукрових буряків, потім розширили список своїх постачальників, далі вирішила зайнятися мінеральними добривами, а останні роки спостерігається тісна співпраця з аграрною технікою та засобами захисту врожаю.

Компанія поставляє фермерам продукти та послуги. Ці продукти включають насіння, поживні речовини, засоби захисту рослин, корм, устаткування та нові технології. Наші представництва в різних містах України пропонують послуги по скануванню врожаю, випробування ґрунту, картографуванню полів, індивідуальна посадка, використання та розробка планів управління поживними речовинам. Сертифіковані консультанти по боротьбі зі шкідниками та по різним культурам, готові поділитися рекомендаціями по внесеннями врожаю фермерам та споживачам.

Наш департамент техніки виконує як обов’язки сервісного обслуговування так і практикує консультаційні виїзди безпосередньо до клієнта.

Як стверджує, Хавьєр Понянте, заступник директора з комерційних питань компанії «Агросем», «Наша стратегія на найближчий час полягає в рівнянні на найновіші та сучасні технології в агросфері, перевірені особисто нами та допомоги у впровадженні їх у бізнес наших колег та клієнтів». Що абсолютно точно розкриває політику фірми взагалі, тут кожен співробітник зацікавлений у подальшому розвитку та наданні якомога ефективної підтримки клієнта, адже кар’єра у нас відповідає світовому рівню і перемоги компанії прирівнюються перемозі кожного учасника.

Основна ціль – заохотити найбільшу кількість людей до усвідомленого підходу до сільськогосподарської справи, а з нашою допомогою, навіть не сумнівайтеся, все буде максимально легко и систематизовано, вам потрібно просто наважитися та зробити крок вперед назустріч новому Агросем ваш надійний партнер і вірний друг. Розвивайте свій бізнес та заощаджуйте разом з нами.

Джерело: Agrosem

Комментарии (0)
Добавить комментарий