ЧЕСНО – це громадський рух, доступний кожному

10 октября 2018 - Johhhhh

Справедливість, об’єктивність, відсутність чорного піару – всі ці речі, нажаль, для сучасної політики стають рідкістю. Все частіше і частіше під час передвиборчої компанії кандидати на перспективні державні посади «поливають брудом» своїх опонентів.

Нормальною стає картина, коли буквально «ріки бруду» ллються на конкретну політичну партію або окремо взяту людину. І навпаки, часто можна почути лише позитивні коментарі в різноманітних засобах масової інформації.

Воно й не дивно, адже практично 100% телеканалів, радіохвиль, газет, журналів належать олігархам. Саме ці люди фактично диктують ту ситуацію, що складається в сучасній політиці. Страждають від цього пересічні громадяни, адже маса дезінформації не дозволяє зробити виважений вибір, все ретельно обдумавши.

ЧЕСНО – це громадський рух www.chesno.org, який розвивається стрімкими темпами. Тепер є можливість отримувати доступ до інформації, котра повністю відповідає дійсно. завдяки команді небайдужих простих громадян, виборець зможе дізнатись про кандидата практично все.

Звичайно, як і будь-який інший рух «Чесно» функціонує за певними принципами. Як мінімум, можна виділити 3 із них. По-перше – об’єктивність, неупередженість. Організація рівноцінно ставиться абсолютно до всіх, не є політичним проектом якоїсь конкретної особи. Це найважливіше, адже виборець, знайомлячись з конкретним матеріалом знає – написана виключно правда. Тут і мови не може бути про опублікування будь-яких політичних замовлень і відвертої брехні.

Другий важливий принцип – масштабність. Вивчається інформація про кандидатів різних рівнів. Це і майбутні мери великих міст і сільські голови, депутати ВР, народних, обласних рад. Тобто, вдасться ознайомитись практично з кожною публічною персоною, котра прагне потрапити в політику.

Третій принцип – доступність. Ознайомитись з цікавою для себе інформацією зможе кожен. З цією метою створений і активно функціонує офіційний сайт. Тобто, єдине що потрібно – пристрій з можливістю відвідувати інтернет ресурси.

Таким чином, можна зробити висновок – якщо громадянин дійсно піклується про долю країни, прагне позитивних змін, то «Чесно» саме та організація, котра виконуватиме роль справжнього друга. Тільки прозорість, відкритість, чесність і об’єктивність можуть стати тими поняттями, завдяки яким вдасться добиватись позитивних зрушень як всередині країни, так і на міжнародній арені.

Джерело: chesno.org

Комментарии (0)
Добавить комментарий